ANTAKIŲ ILGALAIKIO MAKIAŽO IR MIKROPIGMENTAVIMO (MICROBLADING) MOKYMAI
 
Antakių ilgalaikis (permanentinis) makiažas - tai viena šiuolaikiškiausių procedūrų, sparčiai įgaunanti vis didesnį populiarumą, padedanti pakoreguoti veido bruožus, paslėpti randus, suteikti veidui išraiškingumo. Norint kokybiškai bei profesionaliai atlikti antakių ilgalaikio makiažo procedūrą, ypatingai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė, pirmųjų klientų atsiliepimai. Esame vieninteliai Lietuvoje organizuojantys INDIVIDUALIUS 5 dienas trunkančius antakių ilgalaikio makiažo mokymus. Remiantis ilgalaike patirtimi, žinome, kad geriau pradžioje įvaldyti aparatines bei manualines technikas antakių srityje, o vėliau pereiti prie akių ar lūpų ilgalaikio makiažo.
Tai INDIVIDUALŪS mokymai, kurių metu išmoksite profesionaliai suformuoti antakius ir atlikti ilgalaikio (permanentinio) makiažo procedūrą naudojantis rankine manipula ar/ir skirtingais mechaniniais aparatais, pritaikant visas žinomas pasaulio rinkoje naujausias technikas: OMBRE, 3D, COMBO/MIXTOUCH, MICROBLADING (Asian, Climb, Rope), atsižvelgiant į kliento poreikius. Taip pat mokymų metu vyks ne tik gyva demonstracija įvairių technikų ant gyvo modelio, tačiau Jūs nuo A iki Z atliksite procedūrą klientui-modeliui, koreguojama ir atidžiai prižiūrima profesionalios dėstytojos. Šiuos mokymus veda Rasa Kasaitytė - dėstytoja profesionalė, sertifikuota permanentinio makiažo ir microblading specialistė, permanentinio makiažo asocijacijos meistrų narė. Nuolatos tobulinasi tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, dalyvauja tarptautiniuose čempionatuose, praktikuojanti ir savarankiškai dirbanti meistrė.
 
Didžiąją mokymų  dalį sudaro praktinė dalis, tad juos baigę, būsite parengti kokybiškam ir profesionaliam darbui su klientais. Mokymų metu bus perduota sukaupta ilgametė patirtis, kad Jus lydėtų sėkmė ir pripažinimas!
Mokymai susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės dalies.
 
TEORIJA:
Ilgalaikis makiažas. Kas tai?
Ilgalaikio makiažo mitai
Skirtingos antakių ilgalaikio makiažo technikos
Dermatologija
Odos sandara, ypatumai
Odos tipai
LR higienos normos
Darbo sąlygos
Aparato pasirinkimo kriterijai (mechaninis aparatas ar rankinė manipula)
Darbo priemonės
Pagalbinės priemonės
Anestezija
Pigmentai, jų sudėtis ir teisingas jų parinkimas
Adatos - tipai, formos, teisingas parinkimas
Veido formų analizė
Anatominių veido bruožų reikšmė antakių formos parinkimui
Antakių sandara
Antakių formos - individualus jų parinkimas kiekvienam klientui
Antakių spalvinės gamos parinkimas
Pasiruošimas procedūrai
Kliento konsultacija
Kliento anamnezė (indikacijos ir kontraindikacijos)
Procedūros atlikimas
Dažniausiai pasitaikančios klaidos
Sudėtingų situacijų sprendimo būdai
Kliento konsultacija po procedūros
Korekcija
Atnaujinimas
Ateities perspektyvos, tobulėjimo galimybės
Pagalba, patarimai ieškant pirmųjų klientų.
 
PRAKTIKOS metu Jūs su profesionalios dėstytojos pagalba ir priežiūra, atliksite antakių ilgalaikio makiažo procedūrą ant dirbtinės odos ir šešiems modeliams skirtingomis technologijomis. Mokymosi metu Jūs būsite aprūpinti visa reikiama vaizdine ir metodine medžiaga, taip pat visomis profesionaliomis sertifikuotomis medžiagomis, reikalingomis kursų praktinei daliai. Atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus. Po mokymų teikiame konsultacijas neribotą laiką.
 
Baigus mokymus įteiksime tarptautinį LR Švietimo ir Mokslo ministerijos patvirtintą sertifikatą anglų kalba.
Mokymai vyksta Vilniuje, V.Grybo g. 17, tarptautiniame mokymų centre GK Academy.
 
INDIVIDUALIŲ 5-ių dienų 52 ak.val. mokymų kaina 1100 EUR (įprasta mokymų kaina 1500 EUR)
INDIVIDUALIŲ IŠPLĖSTINIŲ 5-ių dienų 52 ak.val. (+ilgalaikio makiažo šalinimas, blukinimas ir koloristika) mokymų kaina - 1300 EUR (įprasta mokymų kaina 1800 EUR)
Baigus IŠPLĖSTINIUS mokymus, įteiksime du tarptautinius LR Švietimo ir Mokslo ministerijos patvirtintus sertifikatus anglų kalba.
 
 
Jei kyla klausimų ar norite užsiregistruoti skambinkite tel. +370 676 87272 arba parašykite el.paštu info@gkacademy.lt
 

© Visos teisės saugomos Grožio kultas, MB. Informacijos bei turinio kopijavimas, platininmas be autoriaus sutikimo yra griežtai draudžiamas.