ILGALAIKIO MAKIAŽO ir TATUIRUOČIŲ ŠALINIMO LAZERIU MOKYMAI 
 
Šiandieninėje visuomenėje pigmento šalinimo lazeriu procedūra tampa itin reikalingu įgūdžiu grožio meistrams. Norint saugiai bei profesionaliai atlikti ilgalaikio makiažo ir tatuiruočių šalinimo procedūrą, ypatingai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė, bei klientų atsiliepimai. 
Tarptautinis mokymų centras GK Academy organizuoja išskirtinius aukščiausio lygio ilgalaikio makiažo ir tatuiruočių šalinimo lazeriu mokymus, kuriuose Jūs susipažinsite su esamais rinkoje šalinimo būdais ir kada kokį būdą naudoti konkrečiai situacijai, sužinosite lazerio veikimo principą, kaip jis veikia konkrečias spalvas, IŠMOKSITE saugiai ir kokybiškai pašalinti seną arba nekokybišką ilgalaikį makiažą ar tatuiruotę.
Šie mokymai išsiskiria savo kokybe, nes juose mokoma ne mygtuko ON ar OFF paspaudimo. Baigus šiuos mokymus gebėsite ne tik profesionaliai atlikti procedūrą, bet ir savarankiškai išsirinkti kokybišką lazerį pagal savo biudžetą.
Skaityti plačiau
 
 
NEW TREND
Autoriniai blakstienų stilizavimo mokymai
 
NAUJAUSIA 2024 metų PROGRAMA!
Mokymų metu susipažinsite su pačiomis naujausiomis ir ON TOP pasaulyje esančiomis MASCARA, NUDE LOOK, BABY doll, ANIME, KIM Kardashian, BRATZ doll, priauginimo technikomis bei svarbiausiomis jų atlikimo aspektais!
Mokymai skirti dirbančioms meistrėms, kurios nori išmokti pačių naujausių TRENDINIŲ technikų bei nori išsiskirti iš kitų meistrų.
Skaityti plačiau
 
 
ANTAKIŲ IR BLAKSTIENŲ LAMINAVIMO MOKYMAI
 
NAUJA 2024 metų PROGRAMA!
Išpuoselėti antakiai ir natūraliai riestos bei sveikai atrodančios blakstienos jau kuris laikas karaliauja kiekvienos moters kasdienybėje. Laminavimo procedūra startavusi blakstienų srityje pamažu perėjo ir į antakių pasaulį, nepalikdama joms abejingų. Tai natūralias blakstienas puoselėjanti ir daugelį antakių problemų išsprendžianti procedūra!
Skaityti plačiau
 ANTAKIŲ MasterClass DIZAINO IR ARCHITEKTŪROS, LAMINAVIMO MOKYMAI  
 
NAUJA 2024 metų PROGRAMA!
Mada išpuoselėtiems antakiams karaliauja jau ne pirmus metus, tad ne paslaptis, kad savo grožiu besirūpinančios moterys ir vyrai, vis rečiau rizikuoja gražinti save savarankiškai ir atsakingą antakių korekcijos ir dažymo procedūrą atlikti renkasi pas tai išmanančius profesionalius specialistus.
Norint profesionaliai atlikti antakių dažymo ir laminavimo procedūrą, ypatingai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė, bei pirmųjų klientų atsiliepimai. 
Ilgametę profesinę patirtį turinti „GK Academy“ antakių dizaino dėstytoja Ramunė, perteiks ilgametę teorinę bei praktinę patirtį ir atskleis visas paslaptis apie antakių procedūras.
Skaityti plačiau

 

SMALL TATTOO MOKYMAI
 
Tatuiruotė - tai simboliu išreikštas menas ant kūno, kuris perteikia jo savininko stilių ar vertybes. Itin didelio populiarumo sulaukia small tattoo (mažos tatuiruotės). Tai puikus būdas minimalistinio simbolio/ženklo ar užrašo dėka įamžinti svarbiausias gyvenimo idėjas. Mini tattoo kūrėjai atranda daugybę būdų, kuriais gali perteikti svarbiausias mintis per mažą simbolį, kuris bus unikalus kiekvienam klientui individualiai, bei išlieka daugelį metų kaip ypatinga, reikšmę turinti dovana.
Ir nors mažos tatuiruotės šiuo metu yra populiarumo viršūnėje, profesionalių ir besispecializuojančių šioje stilistikoje MEISTRŲ ITIN TRŪKSTA ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Galbūt todėl, kad vis dar gajus MITAS, JOG TATUIRUOTES GALI ATLIKTI TIK MOKANTYS PIEŠTI, tačiau naudodamiesi įvairių kompiuterinių programų (ir net telefonų programėlių) pagalba kiekvienas gali kurti įvairiausių stilistikų eskizus ir įgyvendinti klientų svajones!
Skaityti plačiau
  
 
KLASIKA+VOLUME
BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO MOKYMAI PRADEDANČIOMS
 
Svajojate išmokti blakstienų priauginimo populiariąją VOLUME techniką, bet dar niekad nesate turėjusi patirties blakstienų priauginime? Siūlome Jums puikią alternatyvą, intensyvius 2 dienų trukmės mokymus, kurių metu išmoksite blakstienų priauginimo meno nuo pagrindų. Šių mokymų metu išmoksite ne tik KLASIKINĖS (CLASSIC) technikos,  bet ir VOLUMECAPPING, EXPRESS, RUSSIAN VOLUME ir MEGA VOLUME priauginimus.
Dėstytojos DOVANA Jums - MASCARA look blakstienų priauginimo technika!
Baigę šiuos mokymus tapsite nepralenkiama blakstienų priauginimo meistre, gebančia atlikti net išskirtinį blakstienų priauginimą!
Skaityti plačiau
 
BLAKSTIENŲ LAMINAVIMO MOKYMAI
 
NAUJA PROGRAMA!
Laminavimas – tai inovatyvi ir pati populiariausia procedūra natūralioms blakstienoms! Šios procedūros dėka, blakstienos yra atstatomos ir jos tampa stipresnės nuo šaknų iki galiukų bei vizualiai ilgesnės. Naudojant inovatyvias technologijas buvo patobulintos naudojamų produktų formulės, todėl tai ne cheminis produktas, o mažos molekulinės masės pagrindu pagamintas produktas. Šios procedūros metu, į natūralias blakstienas įvedamos amino rūgštys ir kolagenas, todėl procedūra yra saugi ir nepažeidžia natūralių blakstienų!

Skaityti plačiau
 VISO KŪNO DEPILIACIJOS MOKYMAI
Vašku ir cukrumi
 
Kūno depiliacija - tai itin populiari procedūra tiek moterų, tiek vyrų tarpe. Šiomis dienomis tai neišvengiama grožio rutina, be kurios neįmanoma įsivaizduoti savo kasdienybės, juk depiliacija, visu pirma, sutaupo laiko, antra – leidžia išvengti plaukelių įaugimo (kas dažniausiai nutinka naudojant skustuką), suteikia patogumo ir komforto jausmą ilgam. Nors naujausios depiliacijos priemonės ir būdai leidžia atlikti šią procedūrą bet kurioje kūno vietoje saugiai ir švelniai, tačiau nepakankamos specialisto žinios, gali pažeisti odą, po ko klientas lieka nusivylęs depiliacijos procedūra. Tik GK Academy siūlomuose mokymuose išmoksite profesionaliai atlikti depiliacijos procedūrą skirtingais vaškais bei cukraus pasta profesionaliai, atsižvelgiant į visus svarbiausius aspektus.
 
Skaityti plačiau
 
 
AUSŲ AUSKARŲ VĖRIMO MOKYMAI
 
Kai kurie žmonės mano, kad kūno juvelyrika yra tendencija, kurią išpopuliarino jaunimas ir pankroko judėjimas. Tai netiesa – iš tikrųjų tai daugelio pasaulio visuomenių kultūrinė praktika ir gyvenimo būdas per amžius. Kūno auskarų vėrimas nėra naujiena – jis turi įdomią istoriją, siekiančią tūkstančius metų ir palietusią beveik visus planetos žemynus. Akivaizdu, kad yra begalė įvairių priežasčių, kodėl nusprendžiama verti kūno auskarus. Nuo savo individualumo išraiškos ir gyvenimo etapų paminėjimo iki dvasinių ir kultūrinių įsitikinimų pagerbimo – žmonės veriasi auskarus dėl pačių įvairiausių motyvų.
Skaityti plačiau
 
 
 ILGALAIKIO (PERMANENTINIO) MAKIAŽO MOKYMAI
ANTAKIAI, LŪPOS, AKYS
 
Dauguma moterų renkasi ilgalaikio makiažo procedūrą dėl jos didžiausio privalumo – sutaupyti brangaus laiko kas rytą, atsisakius dekoratyvinės kosmetikos. Norint kokybiškai bei profesionaliai atlikti ilgalaikio makiažo procedūrą, ypatingai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė bei klientų atsiliepimai. Esame vieninteliai Lietuvoje organizuojantys išsamius, itin aukšto profesionalaus lygio  7 dienas trunkančius ilgalaikio makiažo mokymus, kuriuose turėsite galimybę išmokti populiariausių, madingiausių ilgalaikio makiažo technikų. Taip pat, perprasite, itin aktualią ilgalaikio makiažo šalinimo, blukinimo bei perdengimo procedūrą bei visas jos subtilybes. Tai leis Jums išlikti paklausia rinkoje bei praplės klientų ratą. 
Baigusios mūsų mokymus, mokinės sėkmingai darbą pradeda iškart po jų ir profesionalumo keliu žengia tvirtai ir užtikrintai.
Skaityti plačiau
 
ILGALAIKIO (PERMANENTINIO) MAKIAŽO MOKYMAI
ANTAKIAI
 
Antakių ilgalaikis (permanentinis) makiažas - tai šiuolaikiška procedūra, kuri jau ne pirmus metus užima garbingą vietą populiariausių grožio procedūrų sąraše. Ji leidžia vizualiai pakoreguoti veido bruožus, paslėpti randus, suteikti veidui išraiškingumo. Norint saugiai bei profesionaliai atlikti antakių ilgalaikio makiažo procedūrą, ypatingai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė, bei pirmųjų klientų atsiliepimai.
Esame vieninteliai Lietuvoje organizuojantys 4 dienas trunkančius antakių ilgalaikio makiažo mokymus su DAUG, DAUG praktikos, kurių metu išmoksite visas žinomas pasaulio rinkoje naujausias technikas: OMBRE, DUST, POWDER, PIXEL, 3D eyebrows, atsižvelgiant į kliento poreikius. Taip pat, perprasite, itin aktualią ilgalaikio makiažo šalinimo, blukinimo bei perdengimo procedūrą bei visas jos subtilybes. Tai leis Jums išlikti paklausia rinkoje bei dar praplėsti klientų ratą. 
 
Baigę mūsų mokymus, mokiniai sėkmingai darbą pradeda iškart po jų ir profesionalumo keliu žengia tvirtai ir užtikrintai.
Skaityti plačiau
 
ILGALAIKIO (PERMANENTINIO) MAKIAŽO MOKYMAI
AKIŲ KONTŪRO IR LŪPŲ
 
Ilgalaikis makiažas - tai viena šiuolaikiškiausių procedūrų, sparčiai įgaunanti vis didesnį populiarumą, padedanti pakoreguoti veido bruožus, paslėpti randus, suteikti veidui išraiškingumo. Šiandien daugelis moterų renkasi akių ir lūpų ilgalaikį makiažą dėl patogumo bei didesnio pasitikėjimo savimi.
Norint kokybiškai bei profesionaliai atlikti akių kontūro ir lūpų ilgalaikio makiažo procedūrą, ypatingai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė, pirmųjų klientų atsiliepimai.
 
Esame vieninteliai Lietuvoje organizuojantys tokio lygio ir tik INDIVIDUALIUS 3 dienas trunkančius ilgalaikio makiažo mokymus, kurių metu išmoksite visas žinomas pasaulio rinkoje naujausias technikas. Tarptautiniame GK Academy mokymų centre organizuojame tik kokybiškus mokymus, naudojame naujausią mokymo metodiką bei pažangiausias priemones.
Skaityti plačiau
 
 ILGALAIKIO MAKIAŽO ir TATUIRUOČIŲ ŠALINIMO MOKYMAI 
 
ŠALINIMO mokymai yra būtini kiekvienam ilgalaikio makiažo meistrui, norinčiam šioje profesijoje jaustis tikru profesionalu ir dirbti kokybiškai, neatmetant net sudėtingiausių situacijų. Keičiantis ir tobulėjant technikoms bei produktams, pasimato klaidų ne tik ankstesniuose ilgalaikio makiažo darbuose spalvos ar formos atžvilgiu, bet ir itin populiarėjant natūraliam ilgalaikio makiažo efektui. Taigi norint išgauti tokį efektą dažnai reikia ilgalaikio makiažo blukinimo procedūros.
Skaityti plačiau
 
  
ILGALAIKIO MAKIAŽO TRENERIO MOKYMAI
 
Esate ilgalaikio makiažo meistras ir norite pasiekti daugiau bei turėti aukščiausią kvalifikaciją – Expert, šie mokymai būtent Jums. GK Academy kviečia į aukščiausio - EXPERT lygio ilgalaikio makiažo trenerio mokymus, kurie Jums suteiks aukščiausią kvalifikaciją bei Jūsų darbą pakels į kitą lygį.
Skaityti plačiau
  
TAPK ILGALAIKIO MAKIAŽO EKSPERTE!
ILGALAIKIO MAKIAŽO MasterClass MOKYMAI PAŽENGUSIOMS
 
Baigus bazinius mokymus, trūksta žinių? Nėra pasitikėjimo, kad išnaudotumėte visas savo galimybes? Trūksta įgūdžių? Nori išmokti naujų technikų, kurios yra ON TOP pasaulyje? Jei nors į vieną iš šių klausimų atsakei TAIP - šis kursas yra Tau! 
Skaityti plačiau
   
 
KLASIKA - BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO MOKYMAI PRADEDANČIOMS
 
Išraiškingas žvilgsnis – kiekvienos moters troškimas, kurį realizuoti galime mokėdamos profesionaliai atlikti blakstienų priauginimo procedūrą. Klasikinis blakstienų priauginimas tai procedūra, kurios pagalba mes galime prailginti, pastorinti ir suteikti riestumą natūralioms kliento blakstienoms. Norint kokybiškai ir profesionaliai atlikti blakstienų priauginimą, labai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė. Esame vieninteliai BL (stipriausios pasaulyje blakstienų kompanijos) atstovai Lietuvoje, todėl kursų metu išmoksite atlikti blakstienų priauginimą ne tik su paprastomis (apvaliomis) klasikiniam priauginime naudojamomis blakstienomis, bet ir su naujausiomis lazerinėmis EZ ir plokščiomis blakstienomis.  
Skaityti plačiau
 
AUREOLĖS MIKROPIGMENTACIJOS MOKYMAI
Aureolės mikropigmentacija taikoma krūtinės srityje norint paryškinti spenelio spalvą, pakoreguoti formą/dydį, ar visiškai vizualiai atkurti aureolę jei jos nebuvo. Procedūra yra itin paklausi tarp moterų, turėjusių krūties operacijų, ko pasėkoje prarado pradinę krūtinės išvaizdą.
Skaityti plačiau
 
 
KLASIKINIO VEIDO MASAŽO MOKYMAI
 
Veidas – žmogaus vizitinė kortelė. Turbūt sutiksite, jog kiekvienos moters siekiamybė yra kuo ilgiau išsaugoti gražią, skaisčią ir lygią veido odą bei prislopinti senėjimo procesus. Būtent todėl moterys labai atsakingai renkasi specialistus kuriems galėtų patikėti savo veidą.
KLASIKINIS VEIDO MASAŽAS - tai vienas populiariausių ir efektyviausių būdų džiaugtis sveikai atrodančia oda.
Norint būti geru veido masažo specialistu svarbu ne tik pažinti žmogaus veido odą ar jos struktūrą, bet taip pat reikia gerai žinoti veido raumenų anatomiją, žmogaus senėjimo ypatumus, psichologines kliento elgesio subtilybes ir žinoma kokybiškai atlikti veido masažą. Visa tai sužinosite mūsų rengiamuose INDIVIDUALIUOSE veido masažo mokymuose, po kurių būsite įvaldę susistemintas technikas bei pasiruošę darbui su klientu.
Skaityti plačiau
 
 
PLAUKŲ PRIAUGINIMO MOKYMAI
PLAUKAI – TAI MOTERS KARŪNA 
 
NAUJA PROGRAMA! Kiekvienos moters siekiamybė - ilgi, gražūs ir išpuoselėti plaukai. Labai gaila, bet ne visos moterys gali pasigirti tankiais ir ilgais plaukais. Dėl sveikatos problemų, netinkamų plaukų procedūrų ar dažymų, o galbūt tiesiog genetiškai plaukai būna išplonėję, trupa arba neužauga iki norimo ilgio.
Džiugi žinia yra ta, kad šių laikų pažangios technologijos gali pakeisti kiekvienos moters plaukų situaciją ir leisti turėti tokius plaukus apie kokius ilgą laiką svajojo.
PLAUKŲ PRIAUGINIMAS – tai viena populiariausių procedūrų moterų tarpe. Šios procedūros dėka, kiekviena moteris vos per kelias valandas gali iš trumpaplaukės pavirsti ilgaplauke gražuole arba tiesiog turėti tankesnius plaukus. 
Plaukų priauginimo paklausai vis didėjant, atsiranda vis sunkiau rasti gerą plaukų priauginimo specialistą.
 
Skaityti plačiau
   
 
RANDŲ IR VITILIGO MIKROPIGMENTACIJOS MOKYMAI
 
 Randų mikropigmentacijos tikslas – juos padaryti kuo mažiau matomus, lyginant su šalia esančia nepažeista oda. Kai randų gydymui nepadeda jokie metodai, estetinės procedūros atlikimas yra tinkamiausias, ypač kai oda pažeista matomoje vietoje. GK Academy siūlo skirtingas, efektyvias ir novatoriškiausias technikas, leidžiančias perdengti ir sumažinti randų matomumą.
Skaityti plačiau
 
FOTOGRAFAVIMO TELEFONU IR MARKETINGO MOKYMAI
GROŽIO MEISTRAMS
 
Dauguma grožio meistrų neskiria laiko bei pakankamai dėmesio savireklamai, darbų nuotraukoms bei socialiniams tinklams. Būtent kokybiškos nuotraukos ir video bei turinys lemia meistro SĖKMĘ bei pripažinimą.
Baigus šiuos mokymus, neinvestavus daug laiko ir pinigų IŠMOKSITE parduoti savo paslaugą bei pritraukti VIP klientą.
Kaip sukurti parduodantį turinį socialiniuose tinkluose? Kokia mano tikslinė auditorija? Kaip jai parduoti? Kaip telefonu padaryti kokybiškas nuotraukas? Kaip parduoti savo paslaugas VIP klientui bei kaip jį pritraukti?
Visa tai ir dar daugiau sužinosite šių mokymų metu.
Skaityti plačiau
 
 
 
MAKIAŽO SAU MOKYMAI
 
Makiažo kursai SAU skirti visoms save mylinčioms moterims, kurios nori atrasti makiažo subtilybes, gudrybes, išmokti atlikti makiažą per kelias minutes bei tvarkingai suformuoti savo asmeninę kosmetinę.
Mes padėsime Jums suprasti savo veido bruožus, Jums tinkančias makiažo rūšis, parinksime patogią makiažo atlikimo techniką, nustatysime Jūsų spalvinį tipą, nurodysime tinkančias kosmetikos priemones bei įrankius, atliksime Jūsų kosmetinės reviziją.
Skaityti plačiau

 

TRENERIO MOKYMAI
TAPK BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO, LAMINAVIMO; ANTAKIŲ ARCHITEKTŪROS, DAŽYMO IR LAMINAVIMO TRENERE
 
PIRMIEJI IR VIENINTELIAI TOKIO LYGIO MOKYMAI LIETUVOJE! 
Dirbate grožio srityje ir ieškote naujų iššūkių? Jaučiatės galinti bei norinti dalintis savo sukauptomis žiniomis su kitomis merginomis? Svajojate suteikti kitoms įkvėpimo, pasitikėjimo bei žinių? Turime Jums pasiūlymą!
 
GK Academy suteikia galimybę tapti sertifikuota trenere! Dabar puiki galimybė kilti karjeros laiptais ir atverti naujas, neišbandytas galimybes! Mokymus veda ilgametę patirtį turinčios dėstytojos-trenerės, kurios noriai dalinsis su Jumis visomis subtilybėmis, kad jaustumėtės užtikrintai ir drąsiai žengtumėte į priekį!!
Skaityti plačiau
  
BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO VOLUME TECHNIKOS MOKYMAI
VOLUME, RUSSIAN VOLUME, MEGA VOLUME, SPEED VOLUME, CAPPING TECHNIKOS
 
Blakstienų priauginimas VOLUME technika - tai sekantis žingsnis po klasikinio blakstienų priauginimo, norint tobulinti savo įgūdžius ir pakelti kvalifikaciją.
Ši technologija buvo sukurta tam, jog suteikti apimties (VOLUME) - blakstienų apimtis padidinama nuo 2X iki 14X kartų, tokiu būdu sukuriamas XD efektas. Šių mokymų metu išmokstama ne tik VOLUME ir CAPPING technikos, bet ir RUSSIAN VOLUME, MEGA VOLUME priauginimai. Baigę šiuos mokymus tapsite nepralenkiama VOLUME technikos meistre, nes mokėsite atlikti ne tik RUSSIAN VOLUME, bet ir MEGA VOLUME blakstienų priauginimą.
Skaityti plačiau
 VYRŲ DEPILIACIJOS MOKYMAI
Skirtingais vaškais ir cukrumi
 

Kūno depiliacija - tai itin populiari procedūra ne tik tarp moterų, bet ir vyrų tarpe. Šiomis dienomis tai neišvengiama grožio rutina, be kurios neįmanoma išsivaizduoti savo kasdienybės. Profesionaliai atlikta depiliacija sutaupo laiko bei leidžia išvengti plaukelių įaugimo (kas dažniausiai nutinka naudojant skustuką), suteikia patogumo ir komforto jausmą ilgam.

Skaityti plačiau
  
ILGALAIKIO (PERMANENTINIO) MAKIAŽO MasterClass MOKYMAI
ANTAKIŲ PLAUKELINĖS - HAIR by HAIR TECHNIKOS APARATU 
 
Permanentinio makiažo specialistams – antakiai, tai pirmasis žingsnis į ilgalaikio makiažo pasaulį, todėl kiekvienas meistras, dirbantis šioje industrijoje ne pirmus metus, yra susipažinęs su populiariomis antakių ilgalaikio makiažo technikomis: šešėliavimu, ombre, tušavimo ir aparatine plaukeline technika.
Skaityti plačiau
 
VISO KŪNO DEPILIACIJOS MOKYMAI
Vašku
 
Kūno depiliacija - tai itin populiari procedūra tiek moterų, tiek vyrų tarpe. Šiomis dienomis tai neišvengiama grožio rutina, be kurios neįmanoma įsivaizduoti savo kasdienybės, juk depiliacija, visu pirma, sutaupo laiko, antra – leidžia išvengti plaukelių įaugimo (kas dažniausiai nutinka naudojant skustuką), suteikia patogumo ir komforto jausmą ilgam.
Depiliacija vašku - vienas populiariausių būdų kovojant su nepageidaujamais plaukeliais įvairiose kūno srityse.
GK Academy siūlo Jums depiliacijos vašku mokymus, kurių metu išmoksite dirbti net su 3 skirtingais vaškais: karštu, šiltu ir elastiniu bei sužinosite visus svarbiausiaus depiliacijos vašku procedūros aspektus.
Skaityti plačiau
SAVIMASAŽO MOKYMAI
 

Dauguma žmonių rūpinasi savo kūnu, sportuodami stiprina kūno raumenis, tačiau veido raumenis dažnai pamiršta. Norint išlaikyti jauną ir stangrią veido odą, ją taip pat reikia mankštinti ir tinkamai prižiūrėti. Tad ne paslaptis, kad efektyviausios priemonės veido raumenims stiprinti yra veido masažas. Nuolat ir tinkamai atliekamas veido masažas pagražina odą, išryškina dailius bruožus, grąžina jaunystę ir odos skaistumą. Todėl kviečiame visas ir visus mokytis veido savimasažo meno.

Skaityti plačiau

 

ONLINE SMALL TATTOO MOKYMAI
NAUJIENA LIETUVOJE !!!
 
Šiandien drąsiai galima sakyti, kad mažos tatuiruotės Small tattoo yra populiarumo viršūnėje. Kai kurie mados sekėjai ar minimalistinio stiliaus gerbėjai jomis puošia net visą kūną! Išmok šios mistinės, užburiančios, bet tuo pačiu ir ne mažiau romantiškos – Small tattoo procedūros ir įgyk tatuiruočių meistro kvalifikaciją!
Skaityti plačiau
 
 
SKALPO MIKROPIGMENTACIJOS MOKYMAI
 
Skalpo dermopigmentacija yra unikali metodika, kurios dėka galime išspręsti įvairių tipų problemas: alopecijos zonas ir androgenetiką (nuplikimas), autoatotransplantaciją ir bendruosius randus. Procedūra itin populiari tarp vyrų, tačiau ne retai pritaikoma ir moterims. Tam, kad būtų pasiektas kuo natūralesnis efektas, ši procedūra reikalauja specialių žinių.
Dėl specifinių metodų, galvos odos pigmentacija atliekama su ilgalaikio makiažo aparatu naudojant specializuotus kartidžus ir specialius pigmentus, suprojektuotus ir sukurtus specialiai skalpo dermopigmentacijai. Šis metodas yra efektyvus ir novatoriškas, turintis ypač realius ir natūralius rezultatus.
Skaityti plačiau
VIENINTELIAI LIETUVOJE !!! 
LAIKINŲ STRAZDANŲ IR 3D APGAMŲ ATLIKIMO MOKYMAI
 
Seniai praėjo tie laikai, kai stengiamasi paslėpti strazdanas. Vietoj to, mes nuėjome priešingu keliu: dirbtinės strazdanos yra viena didžiausių šio sezono grožio tendencijų. Artėjant šiltesniam orui, taip pat stebime natūralesnį, vasarišką makiažą, todėl strazdanos itin populiarios ir madingos. 
Skaityti plačiau