KLASIKA - BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO MOKYMAI PRADEDANČIOMS
 
Išraiškingas žvilgsnis – kiekvienos moters troškimas, kurį realizuoti galime mokėdamos profesionaliai atlikti blakstienų priauginimo procedūrą. Klasikinis blakstienų priauginimas tai procedūra, kurios pagalba mes galime prailginti, pastorinti ir suteikti riestumą natūralioms kliento blakstienoms. Norint kokybiškai ir profesionaliai atlikti blakstienų priauginimą, labai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė. Esame vieninteliai BL (stipriausios pasaulyje blakstienų kompanijos) atstovai Lietuvoje, todėl kursų metu išmoksite atlikti blakstienų priauginimą ne tik su paprastomis (apvaliomis) klasikiniam priauginime naudojamomis blakstienomis, bet ir su naujausiomis lazerinėmis EZ ir plokščiomis blakstienomis.  
Skaityti plačiau
  
BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO MasterClass VOLUME 2-14D MOKYMAI
VOLUME, RUSSIAN VOLUME, MEGA VOLUME, CAPPING TECHNIKOS
 
Blakstienų priauginimas VOLUME technika - tai sekantis žingsnis po klasikinio blakstienų priauginimo, norint tobulinti savo įgūdžius ir pakelti kvalifikaciją.
Ši technologija buvo sukurta tam, jog suteikti apimties (VOLUME) - blakstienų apimtis padidinama nuo 2X iki 14X kartų, tokiu būdu sukuriamas XD efektas. Šių mokymų metu išmokstama ne tik VOLUME ir CAPPING technikos, bet ir RUSSIAN VOLUME, MEGA VOLUME priauginimai. Baigę šiuos mokymus tapsite nepralenkiamos VOLUME technikos meistrės, nes mokėsite atlikti ne tik RUSSIAN VOLUME, bet ir MEGA VOLUME blakstienų priauginimą.
Skaityti plačiau
 BLAKSTIENŲ EXPERT MasterClass MOKYMAI PROFESIONALAMS
 tai REVOLIUCIJA blakstienų priauginimo srityje!!!
 
Roberta Aršulienė-meistrė profesionalė, teisėja, lektorė, turinti tarptautinę 12 metų darbo praktiką GK Academy   dėstytoja (9 metai) bei GK Academy mokymų vadovė (5 metai) grąžindama savo klientes surado būdą, kaip atlikti išskirtinius ir individualius blakstienų priauginimus kiekvienai klientei! Pirmoji ir vienintelė sukūrė ir pasauliniu lygiu patentavo naują blakstienų priauginimo techniką „Plunksna“, kuri suskirstyta į 3 lygius: Klasikinė Plunksna, Amerikietiška Plunksna bei Ombre Plunksna. Šios naujos technikos dėka galima atlikti daugiau nei 60 išskirtinių blakstienų priauginimų, kuriuos galime pavadinti meno kūriniais!!! Baigus šiuos mokymus, tapsite nepralenkiamos blakstienų priauginimo meistrės ir įgysite LR Švietimo ir Mokslo ministerijos patvirtintą, tarptautinį Meistro Eksperto DIPLOMĄ!!!
Skaityti plačiau
 
BLAKSTIENŲ LAMINAVIMO MOKYMAI
 
Laminavimas – tai pati populiariausia procedūra natūralioms blakstienoms! Šios procedūros dėka, blakstienos yra atstatomos ir jos tampa stipresnės nuo šaknų iki galiukų bei vizualiai ilgesnės. Naudojant inovatyvias technologijas buvo patobulintos naudojamų produktų formulės, todėl tai ne cheminis produktas, o mažos molekulinės masės pagrindu pagamintas produktas. Šios procedūros metu, į natūralias blakstienas įvedamos amino rūgštys ir kolagenas, todėl procedūra yra saugi ir nepažeidžia natūralių blakstienų!
Skaityti plačiau
 
ANTAKIŲ MasterClass DIZAINO IR ARCHITEKTŪROS MOKYMAI
 
Jeigu akys – tai sielos veidrodis, tuomet antakiai – tai jausmų ir emocijų veidrodis! Nuostaba, susirūpinimas, susižavėjimas… Visus šiuos jausmus gali išreikšti Jūsų antakiai. Ryškūs, puikiai prižiūrėti ir suformuoti antakiai ne tik atrodo gražiai, bet ir išryškina bei pabrėžia individualius veido bruožus.
Jeigu pasirinksite tinkamą antakių formą, veidas visada atrodys nepriekaištingai ir tobulai.
Skaityti plačiau
 
ANTAKIŲ PRIAUGINIMO MOKYMAI
 
Priauginti antakiai - revoliucija grožio rinkoje.Tai puiki galimybė patankinti, pastorinti, patonuoti savo natūralius antakius ar paslėpti antakių defektus. Retų antakių savininkams ir savininkėms, yra išsigelbėjimas – priauginimas. Tinkama antakių forma gali kardinaliai pakeisti išvaizdą. Mes Jus išmokysime priauginti antakius taisyklingai ir profesionaliai!
Skaityti plačiau
 ILGALAIKIO (PERMANENTINIO) MAKIAŽO MOKYMAI
ANTAKIAI, LŪPOS, AKYS
 

Tiesūs, lenkti, ploni, stori, tankūs ar vos matomi antakiai; putlios, patrauklios, natūraliai pabrėžtos lūpos; išraiškingos ir ryškios akys. Šiais laikais, moterys gali pasirinkti, kaip nori pabrėžti savo išorinį grožį, o svarbiausia, visa tai jas gali lydėti kiekvieną dieną. Ilgalaikis makiažas labai populiarus, nes moterims suteikia pasitikėjimo savimi ir sutaupo daug laiko. Norint kokybiškai bei profesionaliai atlikti ilgalaikio makiažo procedūrą, ypatingai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė bei klientų atsiliepimai. Esame vieninteliai Lietuvoje organizuojantys tokio lygio  INDIVIDUALIUS 8-ių dienų trunkančius ilgalaikio makiažo mokymus, kuriuose turėsite galimybę išmokti šiuolaikinių, madingiausių ilgalaikio makiažo technikų.

Skaityti plačiau
 
ANTAKIŲ ILGALAIKIO MAKIAŽO IR MIKROPIGMENTAVIMO (MICROBLADING) MOKYMAI
 
Antakių ilgalaikis (permanentinis) makiažas - tai viena šiuolaikiškiausių procedūrų, sparčiai įgaunanti vis didesnį populiarumą, padedanti pakoreguoti veido bruožus, paslėpti randus, suteikti veidui išraiškingumo. Norint kokybiškai bei profesionaliai atlikti antakių ilgalaikio makiažo procedūrą, ypatingai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė, pirmųjų klientų atsiliepimai. Esame vieninteliai Lietuvoje organizuojantys INDIVIDUALIUS 5 dienas trunkančius antakių ilgalaikio makiažo mokymus. Remiantis ilgalaike patirtimi, žinome, kad geriau pradžioje įvaldyti aparatines bei manualines technikas antakių srityje, o vėliau pereiti prie akių ar lūpų ilgalaikio makiažo.
Skaityti plačiau
 
AKIŲ KONTŪRO IR LŪPŲ ILGALAIKIO MAKIAŽO MOKYMAI
 
Ilgalaikis makiažas - tai viena šiuolaikiškiausių procedūrų, sparčiai įgaunanti vis didesnį populiarumą, padedanti pakoreguoti veido bruožus, paslėpti randus, suteikti veidui išraiškingumo. Šiandien daugelis moterų renkasi akių ir lūpų ilgalaikį makiažą dėl patogumo bei didesnio pasitikėjimo savimi.
Norint kokybiškai bei profesionaliai atlikti akių kontūro ir lūpų ilgalaikio makiažo procedūrą, ypatingai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė, pirmųjų klientų atsiliepimai. Esame vieninteliai Lietuvoje organizuojantys tokio lygio ir tik INDIVIDUALIUS 3 dienas trunkančius ilgalaikio makiažo mokymus. Tarptautiniame GK Academy mokymų centre organizuojame tik kokybiškus mokymus, naudojame naujausią mokymo metodiką bei pažangiausias priemones.
Skaityti plačiau
  
NAUJIENA LIETUVOJE!!!
ANTAKIŲ ILGALAIKIO MAKIAŽO MasterClass MOKYMAI
KETURIOS PLAUKELINĖS TECHNIKOS APARATU 
 
Permanentinio makiažo specialistams – antakiai, tai pirmasis žingsnis į ilgalaikio makiažo pasaulį, todėl kiekvienas meistras, dirbantis šioje industrijoje ne pirmus metus, yra susipažinęs su populiariomis antakių ilgalaikio makiažo technikomis: šešėliavimu, „Microblading“ plaukeline technika, ombre, tušavimo ir aparatine plaukeline technika.
Skaityti plačiau

 ILGALAIKIO MAKIAŽO ŠALINIMO, BLUKINIMO IR KOREKTŪROS MOKYMAI 

Esame vieninteliai Lietuvoje, organizuojantys itin išsamius ilgalaikio makiažo šalinimo, blukinimo ir korektūros mokymus, kurie yra būtini kiekvienai ilgalaikio makiažo meistrei. Norint šioje profesijoje jaustis meistru profesionalu ir dirbti pateisinant visus kliento lūkesčius, neatmetant sudėtingiausių situacijų.

Skaityti plačiau
  
 
ATKURIAMOJI DERMOPIGMENTACIJA
Dermografija - sudėtingas ilgalaikio makiažo mokslas, aukštesnės kompetencijos kėlimo mokymai skirti ištaisyti, užmaskuoti ar rekonstruoti atskiras veido ir kūno dalis, grąžinant joms kuo natūralesnę išvaizdą. Ši procedūra būna sėkmingai atlikta, jei pokyčiai yra tokie subtilūs, kad jų faktiškai nesimato.
Šie mokymai skirti jau dirbantiems ilgalaikio makiažo meistrams arba baigusiems ilgalaikio makiažo bazinius/pradedančiųjų mokymus.
Skaityti plačiau
 
ANTAKIŲ 3D GRAFIKOS MOKYMAI
 

Antakių 3D grafikos - architektūros mokymai - tai populiariausi antakių kursai visame pasaulyje. Šių kursų metu, su GK 3D eyebrow sculpting technika, išmoksite sukurti skirtingas antakių formas, galėsite savo klientėms pasiūlyti turėti madingus, jai tinkančius ir ilgai išliekančius antakius. Ryškūs, puikiai prižiūrėti ir suformuoti antakiai ne tik atrodo gražiai, bet ir gali sutaupyti laiko darantis makiažą. Jeigu pasirinksite tinkamą antakių formą, veidas visada atrodys nepriekaištingai.

Skaityti plačiau