AKIŲ KONTŪRO IR LŪPŲ ILGALAIKIO MAKIAŽO MOKYMAI
 
Ilgalaikis makiažas - tai viena šiuolaikiškiausių procedūrų, sparčiai įgaunanti vis didesnį populiarumą, padedanti pakoreguoti veido bruožus, paslėpti randus, suteikti veidui išraiškingumo. Šiandien daugelis moterų renkasi akių ir lūpų ilgalaikį makiažą dėl patogumo bei didesnio pasitikėjimo savimi.
Norint kokybiškai bei profesionaliai atlikti akių kontūro ir lūpų ilgalaikio makiažo procedūrą, ypatingai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė, pirmųjų klientų atsiliepimai. Esame vieninteliai Lietuvoje organizuojantys tokio lygio ir tik INDIVIDUALIUS 3 dienas trunkančius ilgalaikio makiažo mokymus. Tarptautiniame GK Academy mokymų centre organizuojame tik kokybiškus mokymus, naudojame naujausią mokymo metodiką bei pažangiausias priemones.
Mokymų metu išmoksite saugiai dirbti akių srityje darant kontūrinį pravedimą ir madingąjį šešėliavimą. Lūpų ilgalaikio makiažo mokymų metu išmoksite paprasto lūpų kontūravimo, pilno retušavimo, lūpų formos koregavimo, atstatyti jų simetriškumą. Pagal klientės poreikius išmoksite pritaikyti naujausias 3D - Volume, Ombre, Candy lips technikas.
Nuolatos stebimos ir prižiūrimos profesionalios dėstytojos, procedūras atliksite KETURIEMS modeliams, tad baigę šiuos kursus, būsite parengti kokybiškam ir profesionaliam darbui su klientėmis. 
Šiuos mokymus veda dėstytoja profesionalė, sertifikuota permanentinio makiažo ir microblading specialistė, permanentinio makiažo asocijacijos meistrų narė. Mokėsi pas pačius geriausius ir garsiausius meistrus pasaulyje, nuolatos tobulinasi užsienyje, dalyvauja tarptautiniuose čempionatuose. Praktikuojanti ir savarankiškai dirbanti meistrė.
Didžiąją dalį mokymų sudaro praktinė dalis, tad juos baigę, būsite parengti kokybiškam ir profesionaliam darbui su klientėmis. Mokymų metu bus perduota sukaupta ilgametė patirtis, kad Jus lydėtų sėkmė ir pripažinimas!
Mokymai susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės dalies.
 
TEORIJA:
Ilgalaikis makiažas. Kas tai?
Skirtingos akių ilgalaikio makiažo technikos
Skirtingos lūpų ilgalaikio makiažo technikos
Dermatologija
Odos sandara, ypatumai
Lūpų oda
Akies struktūra
Odos akių zonoje ypatumai
Odos tipai
LR higienos normos
Darbo sąlygos
Darbo priemonės
Pagalbinės priemonės
Anestezija
Pigmentai, jų sudėtis bei teisingas parinkimas
Adatos - tipai, formos, teisingas parinkimas
Skirtingų akių formų analizė ta ir taisyklingo akių kontūro parinkimas
Akių kontūro piešimas
Akių pravedimo spalvinės gamos parinkimas
Koloristika
Dažniausiai pasitaikančios klaidos atliekant ilgalaikio makiažo akių kontūrinį pravedimą
Lūpų formos - individualus jų parinkimas kiekvienam klientui
Tobulų lūpų eskizas
Lūpų retušavimo spalvinės gamos parinkimas
Dažniausiai pasitaikančios klaidos atliekant lūpų ilgalaikio makiažo procedūrą
Pasiruošimas procedūrai
Kliento konsultacija Kliento anamnezė (indikacijos ir kontraindikacijos)
Procedūros atlikimas
Sudėtingų situacijų sprendimo būdai
Kliento konsultacija po procedūros
Korekcija
Atnaujinimas
Ateities perspektyvos, tobulėjimo galimybės.
 
PRAKTIKOS metu Jūs su profesionalios dėstytojos pagalba ir priežiūra, atliksite akių ir lūpų ilgalaikio makiažo procedūrą ant dirbtinės odos ir KETURIEMS modeliams skirtingomis technologijomis. Mokymosi metu Jūs būsite aprūpinti visa reikiama vaizdine ir metodine medžiaga, taip pat visomis profesionaliomis sertifikuotomis medžiagomis, reikalingomis kursų praktinei daliai. Atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus. Po mokymų toliau teikiame konsultacijas neribotą laiką.
 
Baigus šiuos mokymus įteiksime tarptautinį LR Švietimo ir Mokslo ministerijos patvirtintą sertifikatą anglų kalba.
Mokymai vyksta Vilniuje, V.Grybo g. 17, tarptautiniame mokymų centre GK Academy.
 
3-jų dienų 30 ak.val. INDIVIDUALIŲ mokymų kaina 1000 EUR (įprasta kaina 1500 EUR)
 
Jei kyla klausimų ar norite užsiregistruoti skambinkite tel. +370 676 87272 arba parašykite el.paštu info@groziokultas.lt
 

© Visos teisės saugomos Grožio kultas, MB. Informacijos bei turinio kopijavimas, platininmas be autoriaus sutikimo yra griežtai draudžiamas.