ILGALAIKIO (PERMANENTINIO) MAKIAŽO MasterClass MOKYMAI
ANTAKIŲ PLAUKELINĖS - HAIR by HAIR TECHNIKOS APARATU 
 
Permanentinio makiažo specialistams – antakiai, tai pirmasis žingsnis į ilgalaikio makiažo pasaulį, todėl kiekvienas meistras, dirbantis šioje industrijoje ne pirmus metus, yra susipažinęs su populiariomis antakių ilgalaikio makiažo technikomis: šešėliavimu, ombre, tušavimo ir aparatine plaukeline technika.
Didesnio meistriškumo reikalauja plaukelinė technika, kurią dėl savo itin natūralaus rezultato renkasi net vyriškos lyties atstovai. „Microblading“ plaukelinė technika tradiciškai yra atliekama specialiu rankiniu prietaisu (manipula), tačiau tai turi ir tam tikrų minusų: pigmentas yra dažnai įvedamas į gilesnį odos sluoksnį, ko pasekoje traumuojama oda, ilgainiui gali privesti prie netolygaus spalvos blukimo ir randėjimo. Dėl to, gali pakisti odos reljefas, pigmento spalva, o ir pats rankinės manipulos įrankis turi ribotas galimybes, siekiant išgauti maksimaliai realistišką rezultatą.
 
Permanentinio makiažo ekspertė-dėstytoja Vaiva Dirvonske, besitobulindama užsienyje bei pasitelkus naujausių technologijų galimybes, atrado naują būdą, kuris leidžia atlikti antakių ilgalaikį makiažą plaukeline technika naudojant ne tradicinę rankinę manipulą, bet ilgalaikio makiažo aparatą. Jos atrastos technikos - tai naujas lygis ilgalaikio antakių makiažo industrijoje, atveriantis meistrams galimybę kurti, o klientams išspręsti net itin retų antakių problemą pačiu inovatyviausiu ir holistiškiausiu būdu.
 
Tarptautinis mokymų centras „GK Academy“ - VIENINTELIS Lietuvoje, organizuoja aukščiausio lygio INDIVIDUALIUS šių technikų mokymus. Mokymų metu mokoma keturių, naujausios plaukelių piešimo ilgalaikio makiažo aparatu, technikų:
Butterfly Effect Technique – tai technika, kuri pasižymi elegancija, nepriekaištingu antakių formos išlaikymu ir pabrėžimu. Šios technikos išskirtinumas - ypatingas įpieštinių plaukelių papildymas, formuojant pagrindinių plaukelių storį ir grožį.
Hyper Realistic Eyebrows Technique – tai natūraliausiai atrodantis antakių permanentinio makiažo būdas, kurio pagalba, išgauname ilgiausiai išliekantį efektą! Ši technika tobulai atspindi natūralų plaukelių augimą, pasižymi minimalizmu. Tobulai tinka moterims norinčioms išlaikyti savo individualumą, ir vyrams, kad aplinkiniai nepastebėtų nė mažiausio dirbtinio efekto.
Flat Hairstrokes Technique – tai išskirtinė technika, kuri atveria galimybes paprastam ir greitam plaukelių piešimui bei išsiskiria greitu darbo rezultatu.
Hairstrokes and Shadow Technique – tai technika, kuri apima plaukelių piešimo ir šešėliavimo būdus, tokiu principu suteikdama didesnį antakių apimties efektą.
Plaukelinių technikų mechaniniu aparatu mokymai skirti jau dirbantiems ilgalaikio makiažo meistrams, norintiems ne tik tobulėti, bet ir įgyti pačią aukščiausią kvalifikaciją.
 
Įgyjama kvalifikacija:
Antakių ilgalaikio makiažo EKSPERTAS - Eyebrows permanent makeup EXPERT
 
Mokymai skirti:
• Dirbantiems ilgalaikio makiažo meistrams, norintiems išmokti naujausių plaukelinių technikų ar pasikelti kvalifikaciją.
 
Mokymų tikslas:
• Perduoti sukauptą ilgametę patirtį, kurios dėka galėsite žengti profesionalumo keliu tvirtai ir užtikrintai.
• Parodyti ir išmokyti atrasti skirtumą tarp microblading ir plaukelinės technikos aparatu.
• Supažindinti su naujausiomis ilgalaikio makiažo priemonėmis ir įranga plaukelinei technikai atlikti.
• Išmokyti saugiai atlikti antakių ilgalaikio makiažo procedūrą plaukeline technika ir jos korekciją, parenkant tinkamiausią atlikimo būdą.
• Išmokyti net 4-ias skirtingas plaukelines technikas pritaikant jas kiekvienam klientui individualiai.
• Išmokyti atlikti procedūrą aukščiausiame klientų aptarnavimo lygyje, laikantis visų normų bei reikalavimų.
 
Mokymų nauda:
• Įgysite žinių apie dermatologiją, odos sandarą, tipus.
• Susipažinsite su antakių formomis, taisyklingos formos parinkimo ypatumais.
• Išmoksite pasirinkti tinkamiausias priemones, produktus ir įrangą plaukelinės technikos procedūros atlikimui.
• Išmoksite atlikti antakių ilgalaikio makiažo procedūrą profesionaliai, atsižvelgiant į kliento odos ir veido bruožų ypatumus.
• Išmoksite parinkti klientui tinkamiausią antakių ilgalaikio makiažo atlikimo techniką aparatu.
• Išmoksite suteikti konsultaciją bei rekomendacijas klientui.
• Mokymų metu įgysite stiprių teorinių žinių bei praktinės patirties, kad po mokymų jaustumėtės užtikrintai.
• GK Academy mokinės tampa mūsų komandos dalimi, todėl palaikysime Jūs profesiniame kelyje neribotą laiką ir bet kada atsakysime į visus iškilusius klausimus.
 
Mokymų metu pristatomas
SĖKMINGO STARTO PRADŽIAMOKSLIS:
• Klientūros formavimas ir pritraukimas
• Marketingo pagrindai
• Socialinių tinklų valdymas bei tendencijos
• Portfolio kūrimas
 
PRAKTIKOS metu Jūs su profesionalios dėstytojos pagalba ir priežiūra, atliksite antakių ilgalaikio makiažo procedūrą  plaukeline technika ant dirbtinės odos ir keturiems modeliams.
 
PO mokymų gausite:
Palaikymą bei motyvaciją.
Aktyvią komunikaciją prireikus.
Dėstytojos konsultaciją NERIBOTĄ laiką.
Nuolaidą priemonėms įsigyti NERIBOTĄ laiką.
 
Mokymų vieta:
Tarptautinis mokymų centras „GK Academy“, V.Grybo g. 17, Vilnius.
 
Mokymų kaina:
• INDIVIDUALIŲ 2 dienų, 20 ak.val. - 1400 Eur  900 Eur
Įteiksime LR švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintą tarptautinį EKSPERTO sertifikatą anglų kalba.
 
VIDEO:
 
Mokymosi metu Jūs būsite aprūpinti visa reikiama vaizdine ir metodine medžiaga. Visos reikalingos profesionalios sertifikuotos medžiagos kuriomis naudositės mokymų metu, yra įskaičiuotos į mokymų kainą.
Po mokymų suteiksime nuolaidą priemonėms įsigyti.
Mes pasirūpiname modeliu praktikai.
 
Jei kyla klausimų ar norite užsiregistruoti, skambinkite tel. +370 676 87272 arba parašykite el.paštu info@groziokultas.lt
  

© Visos teisės saugomos Grožio kultas, MB. Informacijos bei turinio kopijavimas, platininmas be autoriaus sutikimo yra griežtai draudžiamas