ANTAKIŲ ILGALAIKIO MAKIAŽO MasterClass MOKYMAI
PLAUKELINĖ TECHNIKA APARATU - BUTTERFLY EFFECT
 
Šių dienų ištobulintos technikos leidžia net ir mechaniniu aparatu išpiešti smulkius plaukelius, kad piešiama antakio forma ant odos atrodytų kuo natūraliau. Butterfly effect - plaukelių piešimas aparatu – tai procedūra, reikalaujanti stipraus pasiruošimo, daug praktikos ir įgūdžių.
Šis kursas skirtas jau dirbantiems ilgalaikio makiažo meistrams arba baigusiems ilgalaikio makiažo bazinius/pradedančiųjų mokymus.
Didžiąją mokymų dalį sudaro praktinė dalis, kurios metu atliksite plaukelinės technikos procedūrą modeliams, naudojantis mechaniniu aparatu. Baigę šiuos mokymus, būsite parengti savo darbe pritaikyti naujausias plaukelines technikas dar kokybiškesniam ir profesionalesniam darbui su klientais. Šiuo atveju kliento antakių ilgalaikis makiažas tik pabrėš kliento natūralų grožį, neužgožiant jo grubiomis formomis.
Mokymus veda sertifikuota permanentinio makiažo ir microblading specialistė, permanentinio makiažo asocijacijos meistrų narė, dėstytoja - profesionalė – Rasa Kasaitytė. Ji nuolatos tobulinasi užsienyje, dalyvauja tarptautiniuose čempionatuose, yra praktikuojanti ir savarankiškai dirbanti meistrė. Mokymų metu bus perduota sukaupta ilgametė dėstytojos patirtis, kad Jus lydėtų sėkmė ir pripažinimas!
Mokymai susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės.
 
 
 
TEORIJA:
Aparatinė plaukelinė technika. Kas tai?
Aparatinės plaukelinės technikos ir Microblading palyginimas
Skirtingos plaukelių piešimo technikos
Plaukelių piešimo subtilybės aparatinėse technikose
Dermatologija
Odos sandara, ypatumai
LR higienos normos
Darbo vietos paruošimas
Darbo sąlygos
Pagrindinės darbo priemonės
Pagalbinės darbo priemonės
Adatos - tipai, formos, teisingas parinkimas
Anestezija
Pigmentai, teisingas jų pasirinkimas
Veido tipų analizė
Anatominių veido bruožų reikšmė antakių formos parinkimui
Antakių sandara
Antakių formos - individualus jų parinkimas kiekvienam klientui
Antakių spalvinės gamos parinkimas
Pasiruošimas procedūrai
Kliento konsultacija
Kliento anamnezė (indikacijos ir kontraindikacijos)
Procedūros atlikimas
Kliento konsultacija po procedūros
Sudėtingų situacijų sprendimo būdai.
 
PRAKTIKOS metu Jūs su profesionalios dėstytojos pagalba ir priežiūra, atliksite aparatines plaukelines technikas ant dirbtinės odos ir keturiems modeliams. Mokymosi metu Jūs būsite aprūpinti visa reikiama vaizdine bei metodine medžiaga, taip pat visomis profesionaliomis sertifikuotomis medžiagomis, reikalingomis mokymų praktinei daliai. Atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus. Po mokymų toliau teikiame konsultacijas neribotą laiką.
 
Mokymai vyksta Vilniuje, V.Grybo g. 17, tarptautiniame mokymų centre GK Academy.
3-jų dienų 30 ak. val. INDIVIDUALIŲ antakių ilgalaikio makiažo MasterClass - plaukelinės technikos aparatu mokymų kaina 1500 EUR.
(GK Academy mokinėms, kurios baigė ilgalaikio makiažo mokymus, šių mokymų kaina 1000 EUR) 
 
Jei kyla klausimų ar norite užsiregistruoti, skambinkite tel. +370 676 87272 arba parašykite el.paštu info@groziokultas.lt
  

© Visos teisės saugomos Grožio kultas, MB. Informacijos bei turinio kopijavimas, platininmas be autoriaus sutikimo yra griežtai draudžiamas