SMALL TATTOO
mažas simbolis, turintis didelę reikšmę...
 
 
Naujausiame „HAIR“ žurnalo 2020/10 numeryje – apie vienintelius Lietuvoje Small Tattoo mokymus, suteikiančius galimybę papuošti klientą mažu simboliu, turinčiu didelę reikšmę bei išliekančiu visa gyvenimą. Šie ypatingai meniški ir profesionalūs mokymai, kuriuose naudojamos įvairiapusės technikos (Scars hiding, Artistic, Ellegant, Funny, Deep meaning, Words, Sweet, Colored tattoo), naudojant skirtingus katridžų antgalius, pagal paprastą ir 3D dizainą, su chronomatinėmis ir achromatinėmis spalvomis, skirtingiems odos tipams, sveikoms ar randų pažeistoms vietoms. Tai itin išsamūs mokymai, kurių metu suteikiama ne tik teorinė medžiaga, bet ir atliekama praktika ant modelio. Kursas pritaikytas tiek pradedantiesiems, tiek esamiems ilgalaikio makiažo specialistams, norintiems praplėsti savo paslaugų ratą. Įgyvendinkite klientų svajones savo išskirtinių darbų dėka, pajauskite amžino prisilietimo žavesį bei gaukite atlygį už tai, ką mėgstate daryti!
 
 
 
 
 
 
3D Aureolės atkuriamoji dermopigmentacija 
 
Didžiuojamės galėdami pristatyti unikalios procedūros mokymus naujausiame straipsnyje, kurį rasite „HAIR“ žurnale 2020/02 numeryje. Krūtų aureolės mikropigmentacijos mokymai dovanoja dideles galimybes esamiems ar būsimiems grožio srities specialistams, kurie nori suteikti estetinę, o kartu ir emocinę pagalbą tūkstančių moterų.
Šis kursas, tai pirmas ir aukščiausias lygis dermopigmentacijos moksluose, nes programoje plačiai analizuojami tokie aspektai kaip: randų perdengimas; pooperacinių traumų/randų perdengimas; vienašalė/ar dvišalė pieno liaukų aureolės rekonstrukcija; tyrimai, analizė ir simetrijos paieškos ir kt. Šios procedūros dėka, moterys turi galimybę vėl džiaugtis savo išvaizda, be chirurgo intervencijos ir skalpo pagalbos.
Mokymus veda GK Academy dėstytoja, profesionalė, viena sėkmingiausių dermopigmentistų. Tapti šios procedūros specialistu, reiškia padovanoti moterims jų prarastą pasitikėjimą savimi.
 
Antakių plaukelinės technikos aparatu 
 
Naujausiame 2020 m. vasario mėn. „HAIR“ žurnale grožio srities profesionalams, rasite straipsnį pristatantį unikalią techniką, kurios dėka galima atlikti antakių ilgalaikį makiažą plaukeline technika, naudojant ilgalaikio makiažo aparatą. Šį būdą, besitobulindama užsienyje bei pasitelkus naujausių technologijų galimybes, atrado „GK Academy“ dėstytoja - profesionalė. Tai skirtingos keturios technikos, kurios atveria naujas, iki šiol neatskleistas antakių ilgalaikio makiažo procedūros galimybes. Tarptautinis mokymų centras grožio srities profesionalams „GK Academy“ - vienintelis Lietuvoje, organizuoja aukščiausio lygio INDIVIDUALIUS šios technikos mokymus. Mokymų metu mokoma keturių, naujausių plaukelių piešimo ilgalaikio makiažo aparatu, technikų: Butterfly Effect Technique, Hyper Realistic Eyebrows Technique, Flat Hairstrokes Technique, Hairstrokes and Shadow Technique. Mokymai skirti tiek pradedantiems meistrams, tiek jau dirbantiems ilgalaikio makiažo specialistams, norintiems ne tik tobulėti, bet ir įgyti pačią aukščiausią kvalifikaciją.