KLASIKA - BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO MOKYMAI PRADEDANČIOMS
 
Išraiškingas žvilgsnis – kiekvienos moters troškimas, kurį realizuoti galime mokėdamos profesionaliai atlikti blakstienų priauginimo procedūrą. Klasikinis blakstienų priauginimas tai procedūra, kurios pagalba mes galime prailginti, pastorinti ir suteikti riestumą natūralioms kliento blakstienoms. Norint kokybiškai ir profesionaliai atlikti blakstienų priauginimą, labai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė. Esame vieninteliai BL (stipriausios pasaulyje blakstienų kompanijos) atstovai Lietuvoje, todėl kursų metu išmoksite atlikti blakstienų priauginimą ne tik su paprastomis (apvaliomis) klasikiniam priauginime naudojamomis blakstienomis, bet ir su naujausiomis lazerinėmis EZ ir plokščiomis blakstienomis.  
 
Šiuos mokymus veda dėstytoja, meistrė profesionalė, turinti virš 10 metų darbo patirtį. Baigę klasikinio blakstienų priauginimo mokymus tarptautiniame mokymų centre GK Academy, įgysite tvirtus pagrindus, todėl ateityje lengvai ir greitai įsisavinsite kitų technikų subtilybes. Mokymų metu bus perduota sukaupta ilgametė patirtis, kad Jus lydėtų sėkmė ir pripažinimas!
 
Šiame vieną dieną trunkančiame intensyviame kurse Jūs susipažininsite su blakstienų priauginimo technologija, bei išmoksite profesionaliai ir saugiai priauginti, papildyti bei nuimti priaugintas blakstienas. Didžiąją dalį mokymų sudaro praktinė dalis, tad juos pabaigę, būsite parengti kokybiškam ir profesionaliam darbui su klientėmis. 
 
TEORIJA:
LR higienos norma ir darbo sauga 
Kliento anamnezė (indikacijos ir kontraindikacijos)
Akių ligomis
Blakstienų sandara bei jų augimo ciklais
Priauginamų blakstienų rūšimis bei priemonėmis
Blakstienų modeliavimu
Kliento konsultacija bei tinkamų blakstienų parinkimu 
Sudėtingų situacijų sprendimo būdai
Pasiruošimu procedūrai bei jos eiga
Blakstienų priauginimo technika
Blakstienų priauginimo korekcija
Priaugintų blakstienų nuėmimu
Priaugintų blakstienų priežiūra
Kliento konsultacija po procedūros
 
PRAKTIKOS metu Jūs su profesionalios dėstytojos, tarptautinį pripažinimą turinčios meistrės, turinčios tarptautinę virš 10 metų darbo praktiką, pagalba ir priežiūra, išmoksite parinkti tinkamas blakstienas Jūsų modeliui ir atliksite blakstienų priauginimo procedūrą.
Mokymosi metu Jūs būsite aprūpinti visa reikiama vaizdine ir metodine medžiaga, taip pat visomis reikalingomis profesionaliomis sertifikuotomis medžiagomis. Atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus.
(gamintojai: BL; GK eyelashes; Lash be Long; Gold eyelashes).
Baigus šiuos mokymus įteiksime LR Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintą tarptautinį sertifikatą anglų kalba.
 
Mokymai vyksta Vilniuje, V.Grybo g. 17, tarptautiniame mokymų centre GK Academy. 
Mokymų trukmė 10 ak.val.
Mokymų kaina 200 EUR
Individualių mokymų kaina 300 EUR
Išplėstiniai 2-jų dienų 20 ak.val. mokymų kaina 500 EUR 
 
Mokymai vyksta: lietuvių, rusų arba anglų kalba (pagal Jūsų pageidavimą).
 
Jei kyla klausimų ar norite užsiregistruoti skambinkite tel. +370 676 87272 arba parašykite el.paštu info@gkacademy.lt
 

© Visos teisės saugomos Grožio kultas, MB. Informacijos bei turinio kopijavimas, platininmas be autoriaus sutikimo yra griežtai draudžiamas.