ATKURIAMOJI DERMOPIGMENTACIJA
Dermografija - sudėtingas ilgalaikio makiažo mokslas, aukštesnės kompetencijos kėlimo mokymai skirti ištaisyti, užmaskuoti ar rekonstruoti atskiras veido ir kūno dalis, grąžinant joms kuo natūralesnę išvaizdą. Ši procedūra būna sėkmingai atlikta, jei pokyčiai yra tokie subtilūs, kad jų faktiškai nesimato.
Šie mokymai skirti jau dirbantiems ilgalaikio makiažo meistrams arba baigusiems ilgalaikio makiažo bazinius/pradedančiųjų mokymus.

Atkuriamoji dermopigmentacija taikoma: skalpo, randų, strijų, krūtų aureolės, srityse ir daugeliu atvejų šios procedūros metodai padeda išvengti sunkesnių technikų taikymo būtinybės, pavyzdžiui, tokių, kurios naudojamos plastinės chirurgijos srityje. Tačiau tam, kad būtų pasiektas reikalingas efektas, ši procedūra reikalauja specialių žinių ir atskiro techninio bei psichologinio pasiruošimo.

Didžiuojamės, kad esame vieninteliai Lietuvoje organizuojantys INDIVIDUALIUS ir išsamius 3 dienas trunkančius atkuriamosios dermopigmentacijos kursus, SKALPO, RANDŲ, STRIJŲ, KRŪTŲ AUREOLĖS srityse. Mokymų metu įgysite daug dermatologinių žinių, išmoksite teisingai parinkti pigmentą bei jų atspalvius, kadangi reikia maišyti ir lyginti įvairius pigmentus tol, kol pasiekiamas reikalingas atspalvis. Mokymų metu vyks gyva demonstracija ant gyvų modelių su skirtingomis problemomis, ir žinoma, Jūs pati nuo A iki Z atliksite procedūrą klientui, koreguojama ir atidžiai prižiūrima dėstytojos.
Mokymus veda sertifikuota permanentinio makiažo ir microblading specialistė, permanentinio makiažo asocijacijos meistrų narė, dėstytoja - profesionalė – Rasa Kasaitytė. Ji nuolatos tobulinasi užsienyje, dalyvauja tarptautiniuose čempionatuose, yra praktikuojanti ir savarankiškai dirbanti meistrė. Mokymų metu bus perduota sukaupta ilgametė dėstytojos patirtis, kad Jus lydėtų sėkmė ir pripažinimas!
Mokymai susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės. 

TEORIJA:
Atkuriamoji dermopigmentacija
Skirtumas tarp estetinės dermopigmentacijos ir atkuriamosios dermopigmentacijos
Atkuriamosios dermopigmentacijos pritaikymo sritys
Atkuriamosios dermopigmentacijos išsilavinimas ir psichologinis pasiruošimas
Randas, jų susidarymo priežastys 
Randų tipai
Randų gydymo metodai
Randų dermopigmentacija
Individualių odos atspalvių išgavimas
Nudegimo žymių dermopigmentacija
Krūtų aureoles dermopigmentacija
Spenelių aureoles atkūrimas optiškai.
Pigmentai spenelių aureolei atkurti
Strijų maskavimas su dermopigmentacija
Trichopigmentacija
Trichopigmentacijos galimybės
Galvos oda
LR higienos normos
Darbo sąlygos
Darbo priemonės
Pagalbinės priemonės
Anestezija
Pigmentai, teisingas jų parinkimas
Adatos - tipai, formos, teisingas parinkimas
Dažų spalvinės gamos parinkimas
Pasiruošimas procedūrai
Kliento konsultacija, lūkesčiai
Kliento anamnezė (indikacijos ir kontraindikacijos)
Procedūros atlikimas
Sudėtingų situacijų sprendimo būdai
Kliento konsultacija po procedūros
Korekcija.
 
PRAKTIKOS metu Jūs su profesionalios dėstytojos pagalba ir priežiūra, atliksite randų, skalpo, aureolės procedūrą ant dirbtinės odos ir keturiems modeliams skirtingomis technologijomis. Mokymosi metu Jūs būsite aprūpinti visa reikiama vaizdine ir metodine medžiaga, taip pat visomis profesionaliomis sertifikuotomis medžiagomis, reikalingomis kursų praktinei daliai. Atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus. Po mokymų toliau teikiame konsultacijas neribotą laiką.
 
Mokymai vyksta Vilniuje, V.Grybo g. 17, tarptautiniame mokymų centre GK Academy.
3-jų dienų 30 ak. val. INDIVIDUALIŲ mokymų kaina 2000 EUR.

Baigus šiuos mokymus įteiksime tarptautinį LR Švietimo ir Mokslo ministerijos patvirtintą sertifikatą anglų kalba.

Jei kyla klausimų ar norite užsiregistruoti, skambinkite tel. +370 676 87272 arba parašykite el.paštu info@groziokultas.lt
 

© Visos teisės saugomos Grožio Kultas, MB. Informacijos ar turinio kopijavimas, platinimas ar naudojimas be autoriaus sutikimo griežtai draudžiamas.