ANTAKIŲ 3D GRAFIKOS MOKYMAI
 

Antakių 3D grafikos - architektūros mokymai - tai populiariausi antakių kursai visame pasaulyje. Šių kursų metu, su GK 3D eyebrow sculpting technika, išmoksite sukurti skirtingas antakių formas, galėsite savo klientėms pasiūlyti turėti madingus, jai tinkančius ir ilgai išliekančius antakius. Ryškūs, puikiai prižiūrėti ir suformuoti antakiai ne tik atrodo gražiai, bet ir gali sutaupyti laiko darantis makiažą. Jeigu pasirinksite tinkamą antakių formą, veidas visada atrodys nepriekaištingai.

Šiuose mokymuose dėstoma ne tik antakių architektūra, bet ir mokoma eyebrow sculpting dažymo technikos. Baigus šiuos mokymus tapsite nepralenkiama antakių architektūros profesionalė. GK 3D eyebrow sculpting technika buvo sukurta tiksliam ir tobulam antakių formavimui. Tai pusiau permanentinių (ilgalaikių) gelinių dažų pagalba sukuriami itin tikslūs, 3D antakiai. Tai puiki alternatyva, norinčioms išvengti varginančio kasdienio antakių dažymo. Žingsnis po žingsnio mokysitės sukurti individualią antakių formą kiekvienai klientei, analizuojant jos veido formą ir bruožus.
 
Mokymai susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės dalies.
 
Teorijos metu susipažinsite su:
Veido tipais;
Antakių formomis;
Antakių spalvomis;
Antakių dažymu GK 3D BROW SCULPTING technika.
 
Praktikos metu išmoksite antakių modeliavimą bei atliksite naujausios technikos GK 3D eyebrows sculpting procedūrą Jūsų modeliui.
Mokymosi metu aprūpiname visomis reikalingomis profesionaliomis sertifikuotomis priemonėmis.
Baigus šiuos mokymus įteiksime tarptautinį LR Švietimo ir Mokslo ministerijos patvirtintą sertifikatą anglų kalba.
Mokymai vyksta Vilniuje, V.Grybo g. 17, tarptautiniame mokymų centre GK Academy.
 
Mokymų trukmė 10 ak.val.
Mokymų kaina 600 EUR
 
Jei kyla klausimų ar norite užsiregistruoti skambinkite tel. +370 676 87272 arba parašykite el.paštu info@groziokultas.lt
 

Visos teisės saugomos Grožio kultas, MB. Informacijos bei turinio kopijavimas, platininmas be autoriaus sutikimo yra griežtai draudžiamas.